Finanšu analītiķis/-e

Scroll to content

Galvenie amata pienākumi:

  • Biznesa datu apkopošana, rezultātu sagatavošana un analīze;
  • Budžeta apkopošana, kontrole un prognožu izstrāde;
  • Naudas plūsmas kontrole;
  • Resursu izlietojumu dažāda veida analīze;
  • Biznesa stuktūrvienību darbības rezultātu analīze un kontrole;
  • Dažādu finanšu aprēķinu veikšana un finanšu informācijas sagatavošana, kā arī citi darbi pēc tiešā vadītāja rīkojumiem.

Prasības:

  • Augstākā izglītība ekonomikā, vadībzinībās vai finansēs (ar analītisku ievirzi);
  • Ne mazāk kā 2-3 gadu darba pieredze biznesa/finanšu analītiķa vai līdzvērtīgā amatā (vēlama pieredze projektu rezultātu analīzē);
  • Teicamas datora prasmes un pieredze darbā ar grāmatvedības sistēmām (pieredze darbā ar SAP tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Teicamas Microsoft Excel zināšanas;
  • Teicamas latviešu valodas prasmes, labas angļu valodas zināšanas;
  • Kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos un patstāvīgi;
  • Precizitāte, labas analītiskās spējas;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā;
  • Labas zināšanas par Latvijas Republikas un Starptautiskajiem finanšu standartiem.

Piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus, darba vietu Rīgā ar pilnas slodzes darba laiku;
  • Atalgojumu (EUR 1800-2200 pirms nodokļu nomaksas mēnesī) un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Zināšanu papildinošu semināru nodrošināšana.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas