Kvalitātes kontrolieris ražotnēs

Scroll to content

Pienākumi:

  • Veikt mērījumus un pārbaudīt rūpnīcu izgatavoto konstrukciju un  vienību faktisko atbilstību pret darba uzdevumu.
  • Kontrolēt rūpnīcu izstrādājumu/konstrukciju atbilstību pasūtītāja prasībām un kontrolēt prasību izpildi.

Prasības:

  • Izpratne par rasējumiem un to lasītprasme;
  • Nopietna attieksme pret darbu;
  • Mācēt izmantot mērinstrumentus;
  • Ne mazāk kā vidējā izglītība, vēlama vidējā profesionāli tehniskā izglītība;
  • Pieredzējuša lietotāja iemaņas darbā ar MS Office un biroja tehniku.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu atbilstoši paveiktajam, kā arī izaugsmes iespējas;
  • Atalgojumu sākot no 920.-EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas (zemākajai kategorijai). Atalgojuma pieaugums ir atkarīgs no darbinieka profesionālām zināšanām un prasmēm;
  • Sociālās garantijas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta viena gada;
  • Komfortablus darba apstākļus.
  • Darba vieta Tukumā
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu