Kvalitātes kontrolieris ražotnēs

Scroll to content

Pienākumi:

  • Veikt mērījumus un pārbaudīt izgatavoto konstrukciju un vienību faktisko atbilstību pret darba uzdevumu.
  • Kontrolēt izstrādājumu/konstrukciju atbilstību pasūtītāja prasībām un kontrolēt prasību izpildi.

Prasības:

  • Izpratne par rasējumiem un to lasītprasme.
  • Nopietna attieksme pret darbu.
  • Prasme izmantot mērinstrumentus.
  • Vēlama vidējā profesionāli tehniskā izglītība.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu EUR, bruto amplitūdā no 920-1260. Atalgojums atkarīgs no pretendenta profesionālām zināšanām un prasmēm.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Sociālās garantijas.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta viena gada.
  • Komfortablus darba apstākļus.
  • Darba vieta Tukumā.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu