Ražošanas inženiera asistentu/-i

Scroll to content

Pienākumi:

  • Sagatavot visa veida rasējumus ražošanas specifikai;
  • Apgūt SchueCal, RaynaPro programmu un veikt konstrukciju detalizētus ražošanas rasējumus, balstoties uz būvkonstrukcijas daļu un pārmērījumiem;
  • Tehnisko specifikāciju apkopošana un izstrādāšana rasējumos.

 Prasības:

  • augstākā izglītība būvniecībā (vai izglītība saistībā ar tehniskajām zinātnēm), var būt pēdējo kursu students/-e;
  • labas datora prasmes (MS Office, AutoCAD);
  • labas angļu  valodas zināšanas runā un rakstos, vēlamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums.

Novērtēsim:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā;
  • Labas datorprasmes SchuCal, RaynaPro vai Solidwork programmās;
  • Vēlme sasniegt vairāk un virzīties uz priekšu, uz augšu.

Piedāvājam:

  • Darba vietu Tukumā ar pilnas slodzes darba laiku;
  • Stabilu atalgojumu. Mēnešalgu atbilstoši kandidāta prasmēm no 1000.- līdz 1300.- EUR bruto;
  • Papildus bonusus laba darba snieguma gadījumā;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu un atbalstošu komandu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas