Montāžas plānotājs

Skonto Plan aicina pievienoties savai komandai
Scroll to content

PIENĀKUMI:

  • Veikt tāmēšanu montāžas darbu un montāžas tehnisko mehānisku izmaksām.
  • Uzraudzīt un salīdzināt projektu montāžas darbu faktiskās izmaksas ar tāmētajām izmaksām. Sniegt priekšlikumus nepieciešamo uzlabojumu ieviešanai un  problēmsituāciju risināšanai;
  • Savas kompetences ietvaros piedalīties pārdošanas procesā  – sastādot nepieciešamo mehānismu sarakstu, montāžas darbu aprakstu un darbu izpildes laika grafiku.

PRASĪBAS:

  • Vēlama vidējā profesionālā vai  augstākā izglītība būvniecības specialitātē.
  • Vēlama iepriekšēja pieredze montāžas darbu un mehānikas plānošanā.
  • Labas datorprasmes, iemaņas darbā ar MS Office.
  • Labas angļu, latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski.
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā.
  • Līdzdalība pie pasaules mēroga starptautiskiem projektiem.
  • Analītiska,  stratēģiska domāšana un spēja argumentēti panākt vēlamo rezultātu.

NOVĒRTĒSIM:

  • Pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • Papildus sertifikāti tāmēšanas vai inženieru jomā.
  • Vēlme sasniegt vairāk un virzīties uz priekšu, uz augšu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Stabilu atalgojumu.
  • Izaugsmes iespējas un izaicinājumus.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas