Tāmētājs/-ja

Skonto Plan aicina pievienoties savai komandai
Scroll to content

PIENĀKUMI:

  • Veikt metāla konstrukciju un fasāžu apšuvumu apjomu aprēķinu un specifikāciju izpēti.
  • Veikt plānoto ražošanas, piegādes, montāžas un citu izmaksu aprēķināšanu.
  • Veikt cenu piedāvājuma noformēšanu un sagatavošanu.
  • Veikt tirgus izpēti, piedāvājumu salīdzināšanu un tāmju optimizāciju.

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība (vai izglītība saistīta ar tehniskām zinātnēm) vēlams būvniecībā. Var būt pēdējo kursu students/-e.
  • Vēlama iepriekšēja pieredze metāla konstrukciju projektēšanā.
  • Labas datorprasmes, iemaņas darbā ar MS Office, AutoCad.
  • Labas angļu, latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski.
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā.
  • Līdzdalība pie pasaules mēroga starptautiskiem projektiem.
  • Analītiska,  stratēģiska domāšana un spēja argumentēti panākt vēlamo rezultātu.

NOVĒRTĒSIM:

  • Pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • Papildus sertifikāti tāmēšanas vai inženieru jomā.
  • Vēlme sasniegt vairāk un virzīties uz priekšu, uz augšu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Stabilu atalgojumu.
  • Izaugsmes iespējas un izaicinājumus.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir trīs dienas