Projektu ekonomists

Skonto Plan aicina savā komandā
Scroll to content

PIENĀKUMI:

  • Projektu budžeta plānošana un periodiska tā izpildes analīze, tai skaitā atskaišu veidošana;
  • Naudas plūsmas un apgrozījuma prognožu veidošana, to izpildes analīze un periodiska atjaunošana;
  • Projekta starpmaksājumu un papildus izdevumu iesniegšana un saskaņošana ar klientu;
  • Ar projektu saistītās oficiālās korespondences sagatavošana un koordinācija;
  • Aktīva komunikācija ar klientu un klienta pārstāvjiem, spējot aizstāvēt savu un uzņēmuma viedokli, nodrošinot uzņēmumam labvēlīgus rezultātus;
  • Uzņēmuma iekšējās kvalitātes vadības sistēmas prasību ievērošana un ieviešana darbu izpildē;
  • Periodiska došanās uz ārvalstīm (galveno kārt Lielbritāniju).

PRASĪBAS:

  • Ar būvniecību vai finansēm saistīta izglītība;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas komunikācijai ar klientu un nepieciešamo dokumentu sagatavošanai;
  • Pieredzējuša lietotāja zināšanas darbā ar Microsoft Word, Microsoft Excel;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, augsta stresa noturība un spēja strādāt komandā.

NOVĒRTĒSIM:

  • Iepriekšēju pieredzi ar būvniecību saistītā jomā;
  • Iepriekšēju darba pieredzi starptautiskā vidē;
  • Zināšanas un prasmes projektu vadībā/ finansēs;
  • Vēlme sasniegt vairāk un attīstīties kopā ar uzņēmumu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem;
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu;
  • Attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 1800 līdz 2800 mēnesī;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darba vietu Rīgā.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu