Projektēšanas inženieris/-re

Skonto Plan aicina pievienoties savai komandai.
Scroll to content

Pienākumi:

  • Pārzināt alumīnija stikloto fasāžu konstrukciju jomu;
  • Veikt inženiertehnisko risinājumu/ mezglu izstrādi atbilstoši projekta prasībām un specifikai;
  • Pārzināt Schuco/ Reynares sistēmu pielietošanu darba procesā;
  • Veikt konstruktīvos un siltumtehniskos aprēķinus;
  • Komunicēt ar projekta vadības grupu, klientu, arhitektu un ārpakalpojuma sniedzējiem.

Prasības:

  • Augstākā izglītība būvniecības jomā vai izglītība saistīta ar tehniskajām zinātnēm;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Labas datorprasmes MS Office, AutoCad;
  • Izprast vispārīgos būvniecības procesus;
  • Iepriekšējā pieredze stikloto alumīnija konstrukciju projektēšanā;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, mērķtiecība;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā.

Novērtēsim:

  • Pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • Labas datorprasmes vai pieredze darbā ar stikloto konstrukciju projektēšanas datorprogrammām SchuCal / ReynaPro;
  • Papildus sertifikāti būvinženiera jomā;
  • Vēlme sasniegt vairāk un virzīties uz priekšu, uz augšu.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu atbilstoši kandidāta prasmēm un darba pienākumu sarežģītībai, amplitūdā no 2000.- līdz 2400.-EUR/bruto;
  • Papildus bonusus laba darba snieguma gadījumā;
  • Izaugsmes iespējas darbā ar unikāliem liela mēroga būvprojektiem;
  • Mūsdienīgu dinamisku darba vietu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir divas nedēļas

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu