Rūpniecisko iekārtu mehāniķis

Ritināt saturu

Pienākumi:

  • Ražošanas iekārtu apkalpošana (regulēšana, apkope un remonts);
  • Ievērot pārbaužu, verifikācijas, testēšanas un profilaktisko apkopju un remonta grafiku;
  • Efektīvi veikt iekārtu plānotos un neplānotos remontdarbus;
  • Pēc nepieciešamības izstrādāt iekārtu apkalpošanas instrukcijas un shēmas.

Prasības:

  • Tehniskā izglītība (augstākā vai vidējā profesionālā);
  • Pieredze līdzīga amatā;
  • Zināšanas elektroapgādē, iekārtu automātikā, mašīnbūvē;
  • Zināšanas ūdens apgādes, apkures un saspiestā gaisa sistēmās tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Pieredzējuša lietotāja zināšanas darbā ar Microsoft Word, Microsoft Excel, vēlamas zināšanas AutoCad;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes gan rakstiski, gan mutiski;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas.

Piedāvājam:

  • Darbam nepieciešamo apmācību un pieredzējušas komandas atbalstu;
  • Darbam nepieciešamo mācību kursu apmaksu;
  • Atalgojumu EUR bruto 1550 līdz 1800 mēnesī;
  • Ikgadējo prēmiju atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem;
  • Attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Sociālās garantijas un veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • Darba vietu Tukumā.

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu