Projektu vadītāja asistents

Aicinām komandā
Ritināt saturu

PIENĀKUMI:

  • Pilna cikla (projektēšanas, ražošanas un montāžas) ārējo fasāžu konstrukciju projektu vadība (projektu vērtība no 1M līdz 20+M EUR);
  • Projekta laika grafika un budžeta sastādīšana. Pastāvīga to kontrole visā projekta dzīves ciklā;
  • Aktīva komunikācija ar klientu un klienta pārstāvjiem, spējot aizstāvēt savu un uzņēmuma viedokli, nodrošinot uzņēmumam labvēlīgus rezultātus;
  • Uzņēmuma iekšējās kvalitātes vadības sistēmas prasību ievērošana un ieviešana darbu izpildē;
  • Periodiska došanās uz ārvalstīm (galvenokārt Lielbritāniju un Skandināviju).

PRASĪBAS:

  • Ar būvniecību saistīta izglītība vai iepriekšēja pieredze būvprojektu vadībā;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas komunikācijai ar klientu un nepieciešamo dokumentu sagatavošanai;
  • Pieredzējuša lietotāja zināšanas darbā ar Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Project;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, augsta stresa noturība un spēja strādāt komandā.

NOVĒRTĒSIM:

  • Pieredzi starptautisko projektu realizācijā;
  • Pieredzi ārsienu un fasāžu konstrukciju projektu vadībā (stiklotās fasādes, ventilējamās fasādes u.c.).

PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem;
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu;
  • Attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 1500 līdz 2000 mēnesī;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Iespēju doties komandējumos;
  • Darba vietu Rīgā.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu