Ražošanas plānotājs

Aicinām komandā
Ritināt saturu

Pienākumi:

  • Sastādīt un uzturēt aktuālus ražošanas grafikus;
  • Plānot un koordinēt materiālu vajadzību ražošanas procesam;
  • Nodrošināt nepieciešamo komunikāciju starp projektu vadītājiem un ražošanu.

Prasības:

  • Vēlama augstākā izglītība uzņēmējdarbības/ekonomikas jomā;
  • Darba pieredze līdzīga amatā;
  • Teicamas datora prasmes, ļoti labas Excel zināšanas;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, angļu valoda sarunvalodas līmenī;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un spēja strādāt komandā;
  • Pieredze darbā ar SAP sistēmu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu;
  • Atalgojumu EUR bruto 1150 līdz 1650 mēnesī;
  • Ikgadējo prēmiju atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem;
  • Attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darba vietu Tukumā.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu