Projektēšanas vadītājs

Aicinām Projektēšanas komandā
Ritināt saturu

Pienākumi:

  • Ārsienu un fasāžu konstrukciju projektēšanas vadība (projektu vērtība no 1M līdz 20+M EUR)
  • Tehniskā piedāvājuma izstrādes vadība
  • Komunikācija ar projekta realizācijā iesaistītajām pusēm (arhitekti, apakšuzņēmēji, konsultanti)
  • Periodiska došanās komandējumos (galvenokārt Lielbritānija)

 Prasības:

  • Ar būvniecību saistīta izglītība
  • Pieredze ārsienu un fasāžu konstrukciju projektēšanas vadībā vai projektēšanā
  • Pārzināt konstruktīvo un siltumtehnisko aprēķinu principus
  • Labas angļu valodas zināšanas (citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • Pieredzējuša lietotāja zināšanas darbā ar MS Office, AutoCad
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas

 Piedāvājam:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 2200 līdz 2800 mēnesī
  • Ikgadējo prēmiju atkarībā no sasniegtajiem projekta rezultātiem
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Darba vietu Rīgā
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu