Pārdošanas inženieris

Aicinām komandā
Ritināt saturu

Aicinām komandā Pārdošanas inženieri

Pienākumi

  • Izstrādāt tehniskos risinājumus nestandarta konstrukcijām
  • Izstrādāt un noformēt rasējumus atbilstoši uzņēmuma standartiem
  • Veikt tehniskos aprēķinus, definēt pielaides
  • Sagatavot konstrukciju tehnisko dokumentāciju
  • Pieprasīt ražotāju tehniskos piedāvājumus
  • Sadarboties ar realizējamā projekta arhitektiem un būvniekiem

Prasības

  • Augstākā izglītība inženierzinātnēs vai būvniecībā
  • Vēlama iepriekšēja pieredze metāla konstrukciju projektēšanā
  • Labas datorprasmes, iemaņas darbā ar MS Office, AutoCad
  • Labas angļu, latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas
  • Precizitāte, analītiskā domāšana

Novērtēsim

  • Zināšanas metāla konstrukciju un alumīnija stikloto konstrukciju jomā

Piedāvājam

  • Darbu ar unikāliem, tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei, EUR bruto no 1900 līdz 2500 mēnesī
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Darba vietu Rīgā
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu