Inženieris - tehniķis

Aicinām komandā
Scroll to content

Pienākumi:

  • Inženiertehnisko risinājumu un mezglu sagatavošana atbilstoši projekta prasībām, specifikācijai
  • Konstrukciju detalizācija projektēšanas programmās 2D un 3D vidē
  • Orientēties un pārzināt ražošanas tehnoloģiskos procesus
  • Pārzināt konstruktīvo un siltumtehnisko aprēķinu principus
  • Sagatavot ražošanas uzdevumus ēkas ārējām konstrukcijām
  • Komunikācija ar projekta komandu

Prasības:

  • Vēlāma augstākā izglītība būvniecībā vai izglītība saistīta ar tehniskajām zinātnēm
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office, AutoCAD
  • Orientēties vispārīgajos būvniecības procesos
  • Pārzināt konstruktīvo un siltumtehnisko aprēķinu veikšanas principus
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas

Novērtēsim:

  • Pieredzi stikloto alumīnija konstrukciju projektēšanā
  • Pieredzi darbā ar projektēšanas programmām SchuCal, ReynaPro, Tekla

Piedāvājam:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 1500 līdz 2100 mēnesī
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Iespēju doties komandējumos
  • Darba vietu Rīgā
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu