Tāmētājs

Aicinām komandā
Scroll to content

Aicinām komandā Tāmētāju

Pienākumi:

  • Veikt metāla konstrukciju un fasāžu apšuvumu apjomu aprēķinu
  • Veikt plānoto ražošanas, piegādes, montāžas un citu izmaksu aprēķināšanu
  • Veikt cenu piedāvājuma noformēšanu un sagatavošanu
  • Veikt tirgus izpēti, piedāvājumu salīdzināšanu un tāmju optimizāciju

Prasības:

  • Augstākā izglītība (vai izglītība saistīta ar tehniskām zinātnēm) vēlams būvniecībā. Var būt pēdējo kursu students
  • Vēlama iepriekšēja pieredze metāla konstrukciju projektēšanā
  • Labas datorprasmes, iemaņas darbā ar MS Office, AutoCad
  • Labas angļu, latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas
  • Precizitāte, analītiska domāšana

Novērtēsim:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā darbā ar  Lielbritānijas un  Zviedrijas būvniecības projektiem

Piedāvājam:

  • Darbu ar unikāliem, tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei, EUR bruto no 1600 līdz 2100 mēnesī
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Darba vietu Rīgā

    Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

    Riga

    Jūrkalnes iela 15/25
    1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu