Projektēšanas inženieris

Scroll to content

Aicinām Projektēšanas daļas komandā Projektēšanas inženieri

Pienākumi:

  • Orientēties alumīnija stikloto konstrukciju tehnoloģijā
  • Veikt inženiertehnisko risinājumu un mezglu izstrādi
  • Pārzināt konstruktīvo un siltumtehnisko aprēķinu principus
  • Sadarboties ar projekta vadības grupu, klientiem, arhitektiem un ārpakalpojuma sniedzējiem

Prasības:

  • Augstākā izglītība būvniecībā vai izglītība saistīta ar tehniskajām zinātnēm
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • Labas datorprasmes MS Office, AutoCad
  • Izpratne par vispārīgajiem būvniecības procesiem
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas

Novērtēsim:

  • Pieredzi stikloto alumīnija konstrukciju projektēšanā
  • Pieredzi darbā ar projektēšanas programmām SchuCal, ReynaPro, Tekla

Piedāvājam:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei, EUR bruto no 2000 līdz 2600 mēnesī
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Iespēju doties komandējumos
  • Darba vietu Rīgā
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu