Būvkonstruktors

Aicinām komandā
Scroll to content

Aicinām komandā Būvkonstruktoru

Pienākumi:

  • Veikt konstruktīvos aprēķinus stikla un metāla konstrukcijām, izstrādāt aprēķinu atskaites
  • Pielietot aprēķinu programmas sniegtos datus konstrukciju analīzē, dimensionēšanā, alternatīvu risinājumu, variantu piedāvāšanā
  • Orientēties Eirokodeksu aprēķinu pamatprincipos, stikloto konstrukciju katalogos
  • Sniegt atbalstu inženiertehniskajos jautājumos, kas saistīti ar būvkonstrukciju nestspējas pārbaudēm, dimensionēšanu, konstruktīvajiem risinājumiem, siltumtehnisko prasību izpildes pārbaudēm

Prasības:

  • Augstākā izglītība būvniecības jomā
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • Labas datorprasmes MS Office, AutoCad, Dlubal RFEM vai citā galīgo elementu programatūrā
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas

Novērtēsim:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā
  • Papildus sertifikātus būvinženieru darbības jomā

Piedāvājam:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei, EUR bruto no 1200 līdz 2400 mēnesī
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Iespēju doties komandējumos
  • Darba vietu Rīgā

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu