Inženiera asistents

Aicinām Projektēšanas daļas komandā

SIA  Skonto Plan Ltd aicina pievienoties savai komandai Inženiera asistentu

Pienākumi

  • Inženiera uzraudzībā pildīt deleģētos uzdevumus – veikt konstrukciju detalizāciju un specifikāciju sagatavošanu;
  • Noformēt rasējumus atbilstoši rasējumu izstrādes kvalitātes prasībām un nepieciešamības gadījumos veikt to labošanu;
  • Citi ar projektēšanas procesu saistīti uzdevumi (reģistru aizpildīšana un uzturēšana, failu sagatavošana utml.).

Prasības

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība  inženierzinātņu vai būvniecības jomā. Var būt arī pēdējo kursu students;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Labas datorprasmes MS Office, Auto CAD vai citā galīgo elementu programatūrā;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, mērķtiecība;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā.

 Novērtēsim

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā;
  • Papildus sertifikātus būvinženiera jomā;
  • Vēlmi sasniegt vairāk un attīstīties kopā ar uzņēmumu.

 Piedāvājam

  • Darbu pie tehniski interesantiem un  liela mēroga starptautiskiem projektiem;
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību;
  • Attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Mūsdienīgu, dinamisku darba vidi, gardu kafiju;
  • Atalgojumu atbilstoši kandidāta darba pieredzei un prasmēm, EUR bruto amplitūdā no 1250 līdz 1400 mēnesī;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu un veselības apdrošināšanu beidzoties pārbaudes laikam;
  • Darba vietu Rīgā, Jūrkalnes ielā 15/25.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu