Scroll to content

Darba pienākumi:

  • Kvalitātes sistēmu dokumentācijas administrēšana;
  • Būvkonstrukciju atbilstības dokumentu sagatavošana;
  • Ražošanas procesu sertifikācijas uzraudzīšana;
  • Neatbilstību reģistra uzraudzīšana un koordinēšana;
  • Spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana un ievērošana amata kompetences ietvaros;
  • Dalība uzņēmuma kvalitātes vadības un energopārvaldības sistēmas uzturēšanā.

Prasības:

  • Vēlama pieredze līdzīgā amatā ražošanas uzņēmumā;
  • Labā lietotāja līmenī MS Office, Word un Excel zināšanas;
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Izpratne par ISO 9001:2015 standartu;
  • Interese par ražošanas procesa uzlabošanu;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 920- 1260 mēnesī;
  • Veselības apdrošināšanu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika;
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību;
  • Vērtīgu darba pieredzi un interesantus izaicinājumus. Iespēju progresēt kopā ar uzņēmumu;
  • Darbu pie pasaules mēroga, starptautiskiem projektiem;
  • Profesionālus un draudzīgus darba kolēģus;
  • Darba vietu Tukumā.

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu