Montāžas kvalitātes vadītājs

Aicinām pievienoties montāžas nodaļas komandai Montāžas kvalitātes vadītāju

Aicinām pievienoties Montāžas nodaļas komandai Montāžas kvalitātes vadītāju

Galvenie pienākumi:

  • Struktūrvienības kvalitātes uzraudzības sistēmas izstrāde un pilnveidošana;
  • Regulāra objektu apsekošana Lielbritānijā, montāžas kvalitātes dokumentācijas pārbaude;
  • Tehniskā atbalsta sniegšana objektu komandām;
  • Dalība sapulcēs ar klientiem uzņēmuma interešu pārstāvēšanai;
  • Preventīvu darbību veikšana, kas balstīta uz reģistrēto neatbilstību analīzi.

Prasības:

  • Vēlama vidējā profesionālā vai augstākā izglītība būvniecības specialitātē;
  • Vēlama 2 gadu profesionālā pieredze līdzīgā amatā;
  • Pārzināt Latvijas Republikas un starptautiskos normatīvos dokumentus, kas attiecas uz vispārceltniecības darbiem un būvkonstrukciju montāžas tehnoloģiju;
  • Labas latviešu un angļu valodas prasmes mutvārdos un rakstveidā;
  • Iepriekšēja pieredze montāžas darbā Lielbritānijā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem;
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu;
  • Attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 1800 līdz 2100 mēnesī;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darba vietu Rīgā.
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu