Ražošanas inženieris

Alumīnija būvkonstrukciju rūpnīca aicina komandā Ražošanas inženieri
Scroll to content

RAŽOŠANAS INŽENIERIS (Alumīnija būvkonstrukciju rūpnīca)

PIENĀKUMI:

  • Veikt konstrukciju detalizāciju
  • Sagatavot ražošanas produktu rasējumus, saskaņā ar projekta izejas datiem
  • Strādāt saskaņā ar sagatavoto plānu
  • Komunicēt ar konkrēta projekta vadības grupu

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība būvniecībā vai inženiertehniskajā jomā
  • Prasme orientēties būvniecības vai ražošanas darbu tehnoloģiskajos procesos
  • Labas datorprasmes MS Office, AutoCAD
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā

NOVĒRTĒSIM:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā
  • Pieredzi SchuCal, ReynaPro, Solidwork programmās

PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu ar unikāliem un tehniski interesantiem starptautiskiem būvprojektiem
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību un pieredzējušas komandas atbalstu
  • Attīstības un izaugsmes iespējas
  • Atalgojumu atbilstoši pretendenta zināšanām un pieredzei EUR, bruto no 1800-2400 mēnesī
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Darba vietu Tukumā

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu