FINANŠU ANALĪTIĶIS

Aicinām pievienoties finanšu daļas komandai Finanšu analītiķi

Galvenie amata pienākumi:

  • Biznesa datu ievākšana, apkopošana, analīze, vizualizācija
  • Budžeta apkopošana, kontrole un prognožu izstrāde
  • Dažādu finanšu aprēķinu veikšana un finanšu informācijas sagatavošana
  • Datu modeļu izstrāde
  • Lielo datu apjomu apstrāde
  • Uzņēmumā esošo analīzes rīku un metožu pilnveidošana un attīstīšana

Prasības:

  • Augstākā izglītība ekonomikā, finansēs (ar analītisku ievirzi)
  • Ne mazāk kā 2-3 gadu darba pieredze finanšu analīzē
  • Teicamas MS Excel zināšanas
  • Attīstītas analitiskās spējas un precizitāte
  • Labas komunikācijas spējas
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas

Kā priekšrocību novērtēsim:

  • Pieredzi projektu finanšu analīzē un/vai ražošanā
  • Pieredzi darbā ar SAP uzskaites sistēmu

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu pieredzējošo kolēģu komandā
  • Mūsdienīgu, dinamisku darba vidi
  • Iespēju attīstīties kopā ar uzņēmumu
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību
  • Atalgojumu atbilstoši darba pieredzei un prasmēm EUR bruto 1800 - 2200
  • Sociālas garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Darba vietu Rīgā, Jurkalnes ielā 15/25
Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu