Projekta vadītāja asistents/ prakse

Aicinām komandā praktikantu
Scroll to content

PIENĀKUMI:

  • Pilna cikla (projektēšanas, ražošanas un montāžas) ārējo fasāžu konstrukciju projektu vadība (projektu vadība no 1M līdz 20+M EUR);
  • Projekta laika grafika un budžeta sastādīšana. Pastāvīga to kontrole visā projekta dzīves ciklā;
  • Aktīva komunikācija ar klientu un klienta pārstāvjiem, spējot aizstāvēt savu un uzņēmuma viedokli, nodrošinot uzņēmumam labvēlīgus rezultātus;
  • Uzņēmuma iekšējās kvalitātes vadības sistēmas prasību ievērošana un ieviešana darbu izpildē;
  • Periodiska došanās uz ārvalstīm (galvenokārt Lielbritāniju un Skandināviju)

PRASĪBAS:

  • Būvniecības jomas students, sākot no bakalaura līmeņa 3.kursa;
  • Vēlme sasniegt vairāk un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • Labas datorprasmes (MS Office, AutoCad);
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme pret darbu;
  • Latviešu un angļu valodas lietošanas prasmes runā un rakstos.

NOVĒRTĒSIM:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā;
  • Papildus sertifikāti un prasmes projektu vadībā;
  • Vēlmi sasniegt vairāk un attīstīties kopā ar uzņēmumu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Prakses stipendija 500.-EUR mēnesī;
  • Darbam nepieciešamo ievadapmācību;
  • Izaugsmes un attīstības iespējas;
  • Praksi pie tehniski interesantiem un  liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem;
  • Pēc veiksmīgas sadarbības piedāvāsim noslēgt darba tiesiskās attiecības.

Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām.

Atbildes sniegšanas laiks parasti ir viens mēnesis

Riga

Jūrkalnes iela 15/25
1046 Rīga Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu