Scroll to content

Pienākumi:

  • Konstrukciju detalizācija, ražošanas rasējumu izstrāde, saskaņā ar projekta izejas informāciju un īpatnībām;
  • Ražošanas specifikāciju un materiālu pasūtījumu sagatavošana;
  • Komunikācija ar projekta vadības grupu.

Prasības:

  • Augstākā izglītība būvniecībā (vai izglītība saistībā ar tehniskajām zinātnēm);
  • Prasme orientēties būvniecības vai ražošanas darbu tehnoloģiskos procesos;
  • Labas datora prasmes (MS Office, AutoCAD, Tekla);
  • Labas latviešu un angļu valodu zināšanas;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, vadoties pēc ražošanas grafika;
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, mērķtiecība;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt komandā.

Novērtēsim:

  • Pieredzi līdzvērtīgā amatā;
  • Papildus sertifikāti būvinženiera jomā;
  • Labas datorprasmes Solidwork programmā;
  • Vēlme sasniegt vairāk un virzīties uz priekšu, uz augšu.

 Piedāvājam:

  • Darba vietu Tukumā ar pilnas slodzes darba laiku;
  • Atalgojums atbilstoši darba serzģītībai un kandidāta prasmēm amplitūdā no 1000.- līdz 1600.-EUR mēnesī.
  • Papildus bonusus laba darba snieguma gadījumā;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu un atbalstošu komandu;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.

Tukums

Rūpniecības iela 6
3101 Tukums Norādījumi vakance@skontoplan.lv +371 63165100 Skatīt lapu